Zaprosiliśmy Panią Izę na domową konsultację naszego 3 miesięcznego wówczas Synka, u którego lekarz rehabilitacji po krótkich “oględzinach” stwierdził wzmożone napięcie mięśniowego i opóźnienie w rozwoju.

Pani Iza zdobyła nasze zaufanie dużym spokojem, uważnością, wnikliwością i cierpliwością w wyjaśnieniu i wszystkich naszych wątpliwości. Bardzo dokładnie obejrzała, zbadała naszego Synka i wykluczyła wszystko co sugerował lekarz, tłumacząc merytorycznie na podstawie jakich przesłanek stawia swoją diagnozę. Kolejna wizyta kilka miesięcy później była tylko potwierdzeniem trafności diagnozy. Synek rozwija się świetnie a rady jakie otrzymaliśmy od Pani Izy, dotyczące jego pielęgnacji i wspierania rozwoju były dla nas bardzo pomocne.

Ważne było też dla mnie, że Pani Iza odpisuje na smsy i odbiera telefony. A podczas rozmowy pamięta z kim rozmawia i o jakim dziecku mowa ????

Polecam z czystym sumieniem Iwona Giesek

Od wielu lat współpracuję z Panią Izabelą prosząc o konsultację lub poprowadzenie szkolenia czy warsztatów. Pani Izabela to profesjonalistka w swoim fachu. W prosty i rzetelny sposób potrafi dzielić się swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem dzięki czemu współpraca z nią to czysta przyjemność. Perfekcyjnie przygotowana do wykładów i formy warsztatowej. Mam nadzieję że moja współpraca z Panią Izabelą szybko nie zakończy się.

Joanna Ciszewska oligofrenopedagog terapeuta integracji sensorycznej

Pani Izabela jest wysokiej klasy specjalistą, mocno zaangażowaną w pomoc dzieciom. Potrzebują one szczególnej troski, jeśli chodzi o wnikliwą obserwację, wielopoziomową diagnozę i wskazówki dotyczące terapii oraz prawidłowej pielęgnacji. To wszystko zapewni z powodzeniem pani Iza w połączeniu z taktem, życzliwością i zrozumieniem potrzeb rodziców i rodziny dziecka. Jednocześnie jest bardzo dobrym szkoleniowcem. Przekonałam się o tym wszystkim wielokrotnie uczestnicząc i organizując szkolenia z udziałem terapeutki, obserwując jej pracę z dziećmi i towarzysząc podczas rozmów z rodzicami a także osobiście korzystając z pomocy prosząc o konsultację dla własnych dzieci czy też mojego wnuka. Pani Izo, wiele się dzięki Pani nauczyłam za co składam gorące podziękowania!

Bożena Kosewska

W odczuciu moim i osób, które uczestniczyły w organizowanych przeze mnie szkoleniach z udziałem Izy Gelleta jest Ona wykładowcą – instruktorem doskonałym. Łączy w sobie umiejętność przekazywania wiedzy z umiejętnością zaangażowania uczestników w działania, co świetnie przekłada się na praktyczne umiejętności wykorzystywanie wiedzy. Najlepszą rekomendacją prowadzonych przez Izę Gelleta szkoleń są ciągłe pytania uczestników, kiedy zorganizuję następne szkolenie z jej udziałem. Zawsze przygotowana ma przemyślany dokładnie każdy krok szkolenia, ale również potrafi być elastyczna i na bieżąco modyfikować treści odpowiadając na potrzeby grupy. Prowadzenie szkoleń z Izą Gelleta jako prowadzącą zapewnia bardzo wysoką jakość szkolenia i zadowolenie uczestników. Polecam wszystkim.

Grażyna Billewicz – Dyrektor – Niepublicznej Placówki Kształcenia Ustawicznego „Gaduła” i Specjalistycznej Poradni Logopedyczno – Psychologicznej „Gaduła” w Krakowie

Grażyna Billewicz – Kraków

Z powodu skrzywienia kręgosłupa, od kilkunastu lat, systematycznie korzystam z opieki rehabilitacyjnej p. Izy. Dzięki niej mogę się cieszyć pełną sprawnością fizyczną, a indywidualnie dobrane ćwiczenia pozwalają mi żyć bez bólu.

 

Kamila Rutkowska

Panią Izę poznałam na kursach przez nią prowadzonych. Były to rzeczy, konkretne i praktyczne. Wiedza przekazana przez Panią Izę i sposób, w jaki to robi otwiera oczy na wiele spraw i dopełnia luki brakującej wiedzy. Serdecznie polecam kursy prowadzone przez Panią Izę.

Ewelina Czech

Pani Iza przez kilka lat pracowała jako instruktor gimnastyki korekcyjnej w naszym przedszkolu Baby room Preschool w Warszawie.

Prowadziła zajęcia grupowe z ogromnych zaangażowaniem. Miała bardzo indywidualne podejście do pracy z dziećmi. Wszystkie zauważone u dzieci wady postawy, były analizowane i korygowane podczas ćwiczeń.. Prowadziła stosowną dokumentację i współpracowała z nauczycielami. Pani Iza ma świetny kontakt z dziećmi, a jej zajęcia są zawsze bardzo dobrze przygotowane i barwne.Pani Iza prowadziła również szkolenia kadry nauczycielskiej. Czas współpracy z Panią Izą wspominamy bardzo miło;)

Magda Baby room